Agraf na XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Agraf na XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Agraf na XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 4 rok z rzędu Agencja Reklamowa Agraf wzięła udział w XXI finale Wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy. Zorganizowana przez nas impreza „… to jak pomożecie?”  zgromadziła tłumy ludzi chcących przejechać się zabytkowymi pojazdami wokół olsztyńskiego Starego Miasta w zamian za zasilenie puszek. Jeździła tam nasza Warszawka Agrafka (czyli Warszawa 223 z 1973 roku), nasz Ural M-63 z 1966 roku, oraz motocykle Klubu Miłośników Weteranów Rotor (M-72, MZ ES250 Jaskółka, K-750, Iż 49, Fiat 126p.), oraz duże Fiaty z Autoklubu FSO, Chrysler Newport z 1962 r. i BMW znane ze spotkań Pięknych Klasyków.

Na WOŚP można było otrzymać nasze koszuli i kalendarze (za skromne 10 zł wrzucone do puszki) i powiem szczerze całkiem nieźle nam poszło. Na olsztyńskiej starówce z roku na rok jest coraz więcej ludzi, oczywiście nie tylko dzięki naszej inicjatywie ale także z powodu imprezy organizowane przez Squad Olsztyn, miłośników psów golden retriever i wielu innych.

Tak samo jak w ubiegłym roku, również teraz byliśmy sponsorem koszulek olsztyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy wszystkim. Tym co poświęcili swoje wielkim wysiłkiem odrestaurowane pojazdy na pastwę blacho-żernej soli jak i wszystkim którzy płacili za możliwość przejechania się wokół olsztyńskiego Starego Miasta.

Zobacz również

 • Nasza Warszawa szykuje się na przyszły Finał WOŚP

  Nasza Warszawa szykuje się na przyszły Finał WOŚP

  Po półrocznym remoncie silnika nasza Warszawa znów żyje. W tej chwili korzystając z plusowej temperatury docierany jest silnik na drogach Olsztyna i okolic. Wielka Orkiestra …

 • Nowa kolekcja odzieży Promostars

  Nowa kolekcja odzieży Promostars

  Na naszej stronie Promostars.pl pojawiła się najnowsza kolekcja odzieży reklamowej na rok 2015. Znajdą też tam Państwo katalog w formie elektronicznej. Zachęcamy do pobierania!

 • Strona www submarki Promostars- Geffer

  Strona www submarki Promostars- Geffer

  Przedstawiamy naszą stronę internetową www.geffer.net.pl . Jest to submarka Promostars, której asortyment obejmuje takie produkty jak: koszulki, polo, bluzy i polary i czapki. Wszystkie modele wchodzące w skład …

 • Murun.pl

  Murun.pl

  Prezentujemy stronę internetową, którą wykonaliśmy dla Dovdona Muruna – przewodnika, pilota i organizatora wypraw do dalekiej Mongolii. Witryna wyposażona jest m.in. w specjalny plugin pozwalający …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij