Fanpage dealera motocykli Ural

Fanpage dealera motocykli Ural

Fanpage dealera motocykli Ural

Na potrzeby kampanii reklamowej jedynego w Polsce dealera rosyjskich motocykli Ural stworzyliśmy firmowy profil na Facebooku. Oprócz fanpage’a wykonaliśmy także stronę internetową www.ural-polska.pl i przeprowadziliśmy kampanię reklamową w internecie.

Profil na Facebooku  zawiera informacje o firmie, aktualizowaną galerię zdjęć, w której umieszczone są fotografie przedstawiające poszczególne modele motocykli oraz zakładki niestandardowe- takie jak np. strona powitalna.

Kampania reklamowa na Facebooku przyniosła bardzo dobre wyniki – w krótkim czasie udało nam się pozyskać ponad dwa tysiące fanów, którzy mogą być informowani o działalności firmy na bieżąco. Ponadto, taka duża społeczność pozwala na to, by profil żył własnym życiem – użytkownicy sami umieszczają własne zdjęcia, komentują wpisy, prowadzą dyskusje i udostępniają treści fanpage’a Ural na własnych stronach.

Zobacz również

 • 39 Rotor Rajd

  39 Rotor Rajd

  Jako sponsor XXXIX Rotor Rajdu zapraszamy 20 VI 2015 r. do Biskupca, gdzie odbędzie się pokaz zabytkowych motocykli i samochodów. Pojawi się tam również nasza …

 • Rollup firmy Agrocentrum

  Rollup firmy Agrocentrum

  Przedstawiamy rollup, który wykonaliśmy dla firmy Agrocentrum zajmującej się produkcją pasz.

 • Motoreplika

  Motoreplika

  Logo dla firmy Motoreplika z Kaliningradu, zajmującą się restauracją zabytkowych pojazdów. Koszulka która powstała na podstawie w/w logotypu

 • Flaga OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Flaga OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Wykonaliśmy flagi dla Ogólnopolskiego Związeku Zawodowych Pielęgniarek i Położnych region Warmińsko-Mazurski, format flagi 900x560mm, zadrukowane metodą sitodruku 3 kolory.

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij