Fanpage Ośrodka “Wiatraki”

Fanpage Ośrodka “Wiatraki”

Fanpage Ośrodka “Wiatraki”

Przedstawiamy firmowy profil na Facebooku, który stworzyliśmy dla Ośrodka Wypocznkowo-Szkoleniowego “Wiatraki”. Firmowy fanpage jest jednym z elementów działań internetowych, na które składały się również: strona internetowa www.wiatraki.com, pozycjonowanie oraz kampania w Google Adwords.

Tworząc profil oprócz umieszczenia informacji o Ośrodku, jego lokalizacji, galerii zdjęć itd. zaimplementowaliśmy również niestandardowe aplikacje m.in. pozwalające użytkownikom, którzy polubią fanpage na odbycie wirtualnego spaceru po ośrodku. Ponadto zamieściliśmy też kartę powitalną.

Fanpage Ośrodka Wiatraki jest na bieżąco uaktualniany – fani są informowani o promocjach, dodawane są nowe zdjęcia.

Przeprowadziliśmy również kampanię reklamową na Facebooku, dzięki której w krótkim czasie udało się zgromadzić ponad 1000 fanów profilu Wiatraków, a liczba ta stale rośnie.

Zobacz również

 • Kampania reklamowa SL Computer

  Kampania reklamowa SL Computer

  Nadrzędnymi zadaniami kampanii reklamowej było zachęcenie nowych klientów do skorzystania z oferty asortymentowej sklepu, jak również poinformowanie tych dotychczasowych o zmienionej lokalizacji  punktu sprzedażowego SL Computer. 

 • Etykieta WBP

  Etykieta WBP

  Etykieta na piwo Treściwe, którą zaprojektowaliśmy dla Warmińskiego Browaru Parowego. Ilustracja w stylistyce ryciny przedstawia tradycyjny browar z XIX w.

 • Filiżanki dla firmy PIECH

  Filiżanki dla firmy PIECH

  Filiżanka Diana w kolorze białym została oznakowana kalką w dwóch kolorach z jednej strony. Filiżanka została wykonana firmie Szkółka Piech, która od lat oferuje sadzonki …

 • T-shirt na motomajówkę Agrocentrum

  T-shirt na motomajówkę Agrocentrum

  Przedstawimy t-shirt, który zaprojektowaliśmy na motomajówkę w Giżycku, którą firma Agrocentrum działająca w branży rolniczej zorganizowała swoim klientom. Na zielonych koszulkach Promostars Heavy umieściliśmy dwukolorowy nadruk.

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij