Kalendarze na rok 2017

Kalendarze na rok 2017

Kalendarze na rok 2017

Jeszcze powoli, ale zbliża się czas kiedy na ścianie pojawi się nowy kalendarz reklamowy na rok 2017. Mimo, że do 1.01.2017 pozostało dużo czasu, warto już dziś zastanowić się nad wyborem formatu, kolorystyki, czy danych jakie chcemy przedstawić naszym odbiorcom.

Najbardziej popularnym i najczęściej zamawianym kalendarzem reklamowym jest kalendarz trójdzielny. Zajmuje on mało miejsca na ścianie, a ma bardzo dużą powierzchnię reklamową. Kalendarz trójdzielny z racji tego, że posiada trzy osobne kalendaria umieszczone pod sobą z numeracją tygodni i pasek przezroczysty z czerwonym okienkiem do zaznaczania bieżącej daty, jest kalendarzem najczęściej pojawiającym się na ścianach w miejscach pracy.

Jednak same kalendaria to nie wszystko. Tym co decyduje, czy kalendarz reklamowy pojawi się na ścianie, jest jego atrakcyjny projekt graficzny, który sprawi, że przez dwanaście miesięcy będziemy na taki kalendarz spoglądać z przyjemnością. By stworzyć ciekawy projekt nie wystarczy podstawowa znajomość programów graficznych, bo dobór kolorów i kompozycja odgrywają tu znaczącą rolę, dlatego warto taki projekt zlecić naszemu działowi graficznemu.

Kolejnym elementem nadającym prestiżu naszym kalendarzom trójdzielnym jest efekt wypukłości stosowany na główce kalendarza trójdzielnego w połączeniu w folią błysk lub punktowym lakierem błyszczącym.

Jak widać prosta z pozoru czynność jak wybór kalendarza reklamowego na 2017 rok wymaga od nas poświęcenia „chwili”, na wybór tego odpowiedniego.

Zobacz pełną ofertę.

Zobacz również

 • Etykieta WBP

  Etykieta WBP

  Etykieta na piwo Treściwe, którą zaprojektowaliśmy dla Warmińskiego Browaru Parowego. Ilustracja w stylistyce ryciny przedstawia tradycyjny browar z XIX w.

 • KALENDARZE PLAKATOWE 2017

  KALENDARZE PLAKATOWE 2017

  Kalendarz plakatowy jest kalendarzem reklamowym, gdzie na odpowiednio dużej powierzchni (wiele formatów do wyboru) mamy przedstawiony cały rok w bardzo czytelnej formie. Taki kalendarz przeważnie …

 • koszulka na Regaty 2014

  koszulka na Regaty 2014

  Przedstawiamy koszulki, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na regaty po mazurskich jeziorach. Grafika przeniesiona sitodrukiem na koszulkę przedstawia wikingów w łodzi i hasło “Od chleba pięty …

 • Vidical 2010

  Vidical 2010

  Nasz kalendarz “Wyobraźnia bez granic” został pokazany na X Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych VIDICAL 2010 w Warszawskim Muzeum Plakatu w Wilanowie. Konkurs ten …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij