Kalendarze na rok 2018

Kalendarze na rok 2018

Kalendarze na rok 2018

Jeszcze powoli, ale zbliża się czas kiedy na ścianie pojawi się nowy kalendarz reklamowy na rok 2018. Mimo, że do 1.01.2018 pozostało dużo czasu, warto już dziś zastanowić się nad wyborem formatu, kolorystyki, czy danych jakie chcemy przedstawić naszym odbiorcom.

Najbardziej popularnym i najczęściej zamawianym kalendarzem reklamowym jest kalendarz trójdzielny. Zajmuje on mało miejsca na ścianie, a ma bardzo dużą powierzchnię reklamową. Kalendarz trójdzielny z racji tego, że posiada trzy osobne kalendaria umieszczone pod sobą z numeracją tygodni i pasek przezroczysty z czerwonym okienkiem do zaznaczania bieżącej daty, jest kalendarzem najczęściej pojawiającym się na ścianach w miejscach pracy.

Jednak same kalendaria to nie wszystko. Tym co decyduje, czy kalendarz reklamowy pojawi się na ścianie, jest jego atrakcyjny projekt graficzny, który sprawi, że przez dwanaście miesięcy będziemy na taki kalendarz spoglądać z przyjemnością. By stworzyć ciekawy projekt nie wystarczy podstawowa znajomość programów graficznych, bo dobór kolorów i kompozycja odgrywają tu znaczącą rolę, dlatego warto taki projekt zlecić naszemu działowi graficznemu.

Kolejnym elementem nadającym prestiżu naszym kalendarzom trójdzielnym jest efekt wypukłości stosowany na główce kalendarza trójdzielnego w połączeniu w folią błysk lub punktowym lakierem błyszczącym.

Jak widać prosta z pozoru czynność jak wybór kalendarza reklamowego na 2018 rok wymaga od nas poświęcenia „chwili”, na wybór tego odpowiedniego.

Zobacz pełną ofertę.

Zobacz również

 • Kampania promocyjna Muzeum Warmii i Mazur

  Kampania promocyjna Muzeum Warmii i Mazur

  Przedstawiamy szereg materiałów promocyjnych, które przygotowaliśmy dla Muzeum Warmii i Mazur z okazji zakończenia prac konserwatorskich na krużgankach zamku w Lidzbarku

 • Nasza Warszawa w służbie XVIII finału WOŚP

  Nasza Warszawa w służbie XVIII finału WOŚP

  Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 10 stycznia 2010 r. Fundacja WOŚP już po raz 18 zorganizowała ogromną, jednodniową zbiórkę publiczną

 • Bandanka dla OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Bandanka dla OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Zrealizowaliśmy bandankę dla Ogólnopolskiego Związku Zawodowych Pielęgniarek i Położnych Region Warmińsko-Mazurski, rozmar bandamki 100x70x70mm zadrukowana 3 koloromai metodą sitodruku.

 • Poszukujemy artystów!

  Poszukujemy artystów!

  Poszukujemy artystów, którzy stworzyli ten niepowtarzalny mural na naszych drzwiach wejściowych. Chcielibyśmy im bardzo serdecznie osobiście podziękować za możliwość

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij