Odzież reklamowa Geffer – już w naszej ofercie!

Odzież reklamowa Geffer – już w naszej ofercie!

Odzież reklamowa Geffer – już w naszej ofercie!

Jako bezpośredni dystrybutor Promostars oferujemy również odzież reklamową submarki Geffer.  Asortyment obejmuje:  koszulki, polo, bluzy i polary i czapki. Cechą charakterystyczną odzieży reklamowej Geffer jest klasyczny, uniwersalny krój i doskonała cena. Sprawia to, że jest ona idealnymm rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju przetargów, imprez masowych, szerokich akcji promocyjnych oraz pozostałych sytuacji, które wymagają zakupienia dużych partii odzieży promocyjnej dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży reklamowej Geffer.

 

Zobacz również

 • Kalendarz Agraf Promostars

  Kalendarz Agraf Promostars

  Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kalendarze trójkątne Agraf Promostars na rok 2013.  Głównym elementem graficznym kalendarza jest nasza Warszawa 223.

 • Rotor Rajd 2009

  Rotor Rajd 2009

  Rotor dobył się w ośrodku Adler w Łajsie. Impreza jak zawsze przednia, tańce, hulanki, swawole, ale przede wszystkim Rajd po okolicznych miejscowościach, parada ulicami Olsztyna

 • PZL SĘDZISZÓW zestaw do gry w kości

  PZL SĘDZISZÓW zestaw do gry w kości

  Przedstawiamy zestaw do gry w kości, który zaprojektowaliśmy dla producenta filtrów firmy PZL Sędzieszów. Za pomocą sitodruku nanieśliśmy na kubek logo firmy.

 • Poszukujemy artystów!

  Poszukujemy artystów!

  Poszukujemy artystów, którzy stworzyli ten niepowtarzalny mural na naszych drzwiach wejściowych. Chcielibyśmy im bardzo serdecznie osobiście podziękować za możliwość

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij