Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

W celu wypromowania położonego na Mazurach całorocznego ośrodka szkoleniowo- wypoczynkowego Wiatraki, przygotowaliśmy kompleksową kampanię internetową.

Zaczęliśmy od stworzenia zupełnie nowej strony internetowej, wyposażonej w intuicyjny system zarządzania jej zawartością. Na witrynie wiatraki.com umieściliśmy miedzy innymi kategorie z ofertą ośrodka, promocjami, galerią, cennikiem, zakładką kontaktową itd.
Strona została ponadto zasilona odpowiednią treścią w celu jak najlepszego jej wypozycjonowania (SEO).

Poprowadziliśmy również kampanię w Google Adwords. Przeanalizowaliśmy dotychczasowe zapytania wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkowników, by dobrać jak najlepsze słowa kluczowe i stworzyć odpowiednie reklamy. Pozwoliło to na uzyskanie wysokich miejsc w linkach sponsorowanych, co z kolei przełożyło się na zwiększenie ilości odwiedzin witryny wiatraki.com.

Kolejnym działaniem było stworzenie Wiatrakom fanpage’a w portalu społecznościowym Facebook- jest to doskonałe uzupełnienie strony internetowej, pozwalające na bezpośredni kontakt z klientami. Specjalnie na potrzeby profilu firmowego Ośrodka Wiatraki opracowaliśmy odpowiednie grafiki i wzbogaciliśmy fanpage o niestandardowe dodatki, np. wtyczkę wyświetlającą obraz danej podstrony- dzięki temu z poziomu portalu Facebook można odbyć wirtualny spacer po Wiatrakach.

Oprócz stworzenia profilu firmowego, na Facebook’u uruchomiliśmy również kampanię reklamową, która miała przyciągnąć nowych fanów, a zarazem potencjalnych klientów. Aby reklama dotarła do odpowiednich odbiorców dokładnie określiliśmy target – nie tylko demograficznie, ale też na podstawie zainteresowań potencjalnych “fanów” profilu.

Działania w internecie uzupełniliśmy reklamą w portalach Agory – Gazeta.pl i  eholiday.pl. Stworzyliśmy reklamę w formie animowanego boksu, który wyświetlał się obok treści związanych z wypoczynkiem i podróżami. To również przełożyło się na wzrost odwiedzin strony wiatraki.com i dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.

Zobacz również

 • Rollup na 60-lecie Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa

  Rollup na 60-lecie Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa

  Rollup, który  przygotowaliśmy na 60-lecie Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa UWM – jeden z serii wykonanych przez nas materiałów promujących to wydarzenie. Rollup na 60-lecie …

 • Bowflag firmy Stribog

  Bowflag firmy Stribog

  Przedstawiamy bowflag, który wykonaliśmy dla firmy Stribog, zajmującej się sprzedażą sprzętu kitesurfingowego.Na bowlagach umieściliśmy zaprojektowane przez nas logo firmy Stribog przedstawiające słowiańskiego boga wiatru Strzyboga.

 • koszulka na Regaty 2014

  koszulka na Regaty 2014

  Przedstawiamy koszulki, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na regaty po mazurskich jeziorach. Grafika przeniesiona sitodrukiem na koszulkę przedstawia wikingów w łodzi i hasło “Od chleba pięty …

 • Rollup dla Wydziału Nauk o Środowisku UWM

  Rollup dla Wydziału Nauk o Środowisku UWM

  Przedstawiamy rollup, który wykonaliśmy dla Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego.  

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij