Relacja z XXII Finału WOŚP

Relacja z XXII Finału WOŚP

Relacja z XXII Finału WOŚP

Już 5. raz z kolei, w ramach  Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowaliśmy naszą imprezę „… to jak pomożecie?”. Pomimo paskudnej pogody zgromadziła ona tłumy ludzi chcących przejechać się zabytkowymi pojazdami wokół olsztyńskiego Starego Miasta w zamian za zasilenie puszek wolontariuszy. Jeździła tam nasza Warszawka Agrafka (czyli Warszawa 223 z 1973 roku), milicyjna nyska z załogą, Volkswagen ,,ogórek” i garbus, cztery trabanty, dwa duże fiaty 125p, motocykle: MZ, K750, M72, dwa Urale, BMW i Dniepr. Wystawiliśmy też na sprzedaż kalendarze, zarówno nasze jak i Pięknych Klasyków, wszystko oczywiście do puszek naszych wolontariuszy. Tak samo jak w ubiegłym roku, również teraz byliśmy sponsorem koszulek olsztyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy plakat XXII Finału.

Chcemy bardzo podziękować wszystkim naszym wolontariuszom, właścicielom pojazdów z Klubu Miłośników weteranów ROTOR, Pięknych Klasyków, Trabi-ekipie oraz wszystkim ludziom dobrej woli.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zobacz również

 • Podziękowanie od Trabiekipy

  Podziękowanie od Trabiekipy

  Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy podziękowania od Trabiekipy- organizatorów Zlotu Miłośników Pojazdów PRL. Była to już szósta edycja imprezy, przy której organizacji pomagaliśmy.

 • Agraf kończy 14 lat

  Agraf kończy 14 lat

  2 października Agraf kończy 14 lat, więc skończył się wiek dziecięcy i firma jest nastolatkiem pełną gębą.

 • Gadżety reklamowe w promocyjnych cenach!

  Gadżety reklamowe w promocyjnych cenach!

  Zachęcamy do zapoznania się z promocjami gadżetów Blue Collection. W katalogu Blue Collection znajdą Państwo szeroki zakres produktów takich jak: długopisy metalowe, długopisy plastikowe, parasole, …

 • Wesołych Świąt

  Wesołych Świąt

  Radosnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy życzy Agraf

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij