Strona Internetowa Matrex Mierki

Strona Internetowa Matrex Mierki

Strona Internetowa Matrex Mierki
Przedstawiamy strone internetowa ktora wykonalismy dla firmy Matrex – Mierki. Firma ta od 1991 roku produkuje kubki i pojemniki jednorazowego użytku dla mleczarstwa i gastronomii. Obsługuje zarówno duże mleczarnie i zakłady obecne w sieciach, jak i małych producentów trafiających do klientów niszowych. Sztandarowym produktem MATREX MIERKI są kubki mleczarskie o pojemności od 17 do 500 ml i średnicy 50, 75, 95 oraz 100 mm. Firma posiada w ofercie ponad 50 wzorów kubków, po kilka rodzajów w najbardziej popularnych pojemnościach a nawet o nietypowych kształtach.

Zakres Realizacji:

Zobacz również

 • Etykieta WBP

  Etykieta WBP

  Etykieta na piwo Treściwe, którą zaprojektowaliśmy dla Warmińskiego Browaru Parowego. Ilustracja w stylistyce ryciny przedstawia tradycyjny browar z XIX w.

 • T-shirt na motomajówkę Agrocentrum

  T-shirt na motomajówkę Agrocentrum

  Przedstawimy t-shirt, który zaprojektowaliśmy na motomajówkę w Giżycku, którą firma Agrocentrum działająca w branży rolniczej zorganizowała swoim klientom. Na zielonych koszulkach Promostars Heavy umieściliśmy dwukolorowy nadruk.

 • Kalendarz Biofaktor na rok 2012

  Kalendarz Biofaktor na rok 2012

  Przedstawiamy kalendarz, który przygotowaliśmy dla firmy Biofaktor- zajmującej się produkcją leków i preparatów dla zwierząt. Na kalendarzu znalazło się sympatyczne zdjęcie, a całość utrzymana jest …

 • Tumiany 2014

  Tumiany 2014

  Koszulka którą zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na “Rodzinny Zlot Weterynaryjny w Tumianach” /grafika przedstawia sowę na tle księzyca/ 

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij