Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Przedstawiamy wykonaną przez nas stronę internetową położonego na mazurach całorocznego ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Wiatraki.

Zakres Realizacji:

 • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
 • Kod XHTML, CSS strony internetowej
 • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: http://www.wiatraki.com/

Strona została wyposażona w moduł umożliwiający zmianę tła witryny internetowej w zależności od pory roku. Administrator samodzielnie zmienia tło strony www. System CMS umożliwia właścicielowi na prostą i szybką wymianę ofert specjalnych, które są dostępne na stronie głównej jak i również na każdej podstronie serwisu. Wprowadzając system do zarządzania treścią strony www stawiamy na niezawodność i prostą obsługę tak by dowolna osoba mogła samodzielnie prowadzić swoją stronę internetową. Umożliwiają to również moduły do edycji zdjęć, pozwalające na przycinanie, obracanie oraz skalowanie danej fotografii. Ponadto system CMS pozwala na dodawanie nieograniczonej liczby podstron, kategorii, galerii oraz łatwe zarządzanie menu strony internetowej.

Moduł do pozycjonowania pozwala na analizę treści pod kontem danej frazy. Podpowiada jak prawidłowo tworzyć artykuły by osiągać wysokie pozycje w Google. Tytuły i opisy witryny internetowej tworzone są automatycznie, istnieje możliwość dla każdej kategorii i podstrony tworzenie oddzielnych opisów i meta tytułów. Witryna posiada również automatycznie generowaną mapę strony.

Strona została powiązana z portalami społecznościowymi np. Facbookiem, istnieje możliwość udostępniania treści ze strony www na swoim profilu.

 

Zobacz również

 • Kalendarz 13-stronicowy Agrocentrum na rok 2013

  Kalendarz 13-stronicowy Agrocentrum na rok 2013

  Przedstawiamy kalendarz trzynastostronicowy, który zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla firmy Agrocentrum- producenta pasz i koncentratów dla zwierząt hodowlanych.

 • Katalog Firmy ROYAL

  Katalog Firmy ROYAL

  Przedstawiamy jedną z naszych najnowszych realizacji Katalog dla firmy ROYAL która jest producentem chemii profesjonalnej, do głównych grup produktów należą:  środki czystości przeznaczone dla firm …

 • Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

  Ośrodek Wiatraki – kampania internetowa

  W celu wypromowania położonego na Mazurach całorocznego ośrodka szkoleniowo- wypoczynkowego Wiatraki, przygotowaliśmy kompleksową kampanię internetową.

 • Tumiany 2014

  Tumiany 2014

  Koszulka którą zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na “Rodzinny Zlot Weterynaryjny w Tumianach” /grafika przedstawia sowę na tle księzyca/ 

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij