Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Strona internetowa ośrodka Wiatraki

Przedstawiamy wykonaną przez nas stronę internetową położonego na mazurach całorocznego ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Wiatraki.

Zakres Realizacji:

 • Projekt graficzny i wykonanie strony WWW
 • Kod XHTML, CSS strony internetowej
 • System do zarządzania stroną WWW (CMS)
 • Wsparcie techniczne
 • Adres www: http://www.wiatraki.com/

Strona została wyposażona w moduł umożliwiający zmianę tła witryny internetowej w zależności od pory roku. Administrator samodzielnie zmienia tło strony www. System CMS umożliwia właścicielowi na prostą i szybką wymianę ofert specjalnych, które są dostępne na stronie głównej jak i również na każdej podstronie serwisu. Wprowadzając system do zarządzania treścią strony www stawiamy na niezawodność i prostą obsługę tak by dowolna osoba mogła samodzielnie prowadzić swoją stronę internetową. Umożliwiają to również moduły do edycji zdjęć, pozwalające na przycinanie, obracanie oraz skalowanie danej fotografii. Ponadto system CMS pozwala na dodawanie nieograniczonej liczby podstron, kategorii, galerii oraz łatwe zarządzanie menu strony internetowej.

Moduł do pozycjonowania pozwala na analizę treści pod kontem danej frazy. Podpowiada jak prawidłowo tworzyć artykuły by osiągać wysokie pozycje w Google. Tytuły i opisy witryny internetowej tworzone są automatycznie, istnieje możliwość dla każdej kategorii i podstrony tworzenie oddzielnych opisów i meta tytułów. Witryna posiada również automatycznie generowaną mapę strony.

Strona została powiązana z portalami społecznościowymi np. Facbookiem, istnieje możliwość udostępniania treści ze strony www na swoim profilu.

 

Zobacz również

 • Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD

  Strona internetowa DASHWOOD Polska Broker. Firma ta jest spółką polską ściśle współpracującą z renomowaną angielską firmą brokerską Dashwood, Brewer & Phipps Ltd. z siedzibą w …

 • Strona www DEKAM

  Strona www DEKAM

  Wyposażenie sklepów, meble sklepowe.

 • Koszulka Ford Capri 2.8 Injection

  Koszulka Ford Capri 2.8 Injection

  Zrealizowaliśmy koszulkę “Ford Capri 2.8 Injection” model Premium o gramaturze 190g którą wydrukowaliśmy metodą cyfrową DTG. Ford Capri – model samochodu osobowego, produkowanego przez Ford …

 • Strona www Murun

  Strona www Murun

  Murun – wyprawy do Mongolii

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij