Strony www Olsztyn

Strony www Olsztyn

[column size=”1-2″ last=”0″ style=”0″]

Strony www

Dzięki naszej kreatywności i dużemu doświadczeniu tworzymy użyteczne, atrakcyjne i nowoczesne strony WWW. W pełni wykorzystujemy możliwości, które daje nam Internet, dzięki czemu Twoja strona www osiągnie zamierzony cel. Tworzymy strony internetowe od podstaw jak i zajmujemy się aktualizacją, przebudową stron już istniejących. Opracowujemy strategie przedstawienia w atrakcyjny sposób firmy jak i jej oferty na stronie internetowej. Do stron WWW podchodzimy kompleksowo, witryna internetowa od początku tworzona jest pod dane frazy do pozycjonowania. Działania w Internecie to nie tylko firmowa strona WWW, lecz również profil firmy w portalach społecznościowych takich jak Facebook, filmy w serwisie Youtube, kampanie promocyjne za pomocą linków sponsorowanych, czy też promocja firmy w Miejscach Google oraz pozycjonowanie stron www.

Agencję Reklamową Agraf tworzą graficy, programiści, marketingowcy oraz copywriterzy. Cały zespół specjalizuje się w projektowaniu stron www, sklepów internetowych, specjalistycznych portali i serwisów internetowych. Tworzymy strony internetowe, które zaspakajają potrzeby firm, a odwiedzających internautów zamieni w klientów. Nasza oferta obejmuje: tworzenie strony WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie stron, zakładanie profili na Facebooku, Twitterze, YouTube, linki sponsorowane, blogi, aktualizacje.

[/column] [column size=”1-2″ last=”1″ style=”0″]

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www powoduje, że coraz większa ilość internautów odwiedza Twoją stronę WWW. Cały proces polega na polepszeniu pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Wiele czynników ma wpływ na pozycje Twoje strony WWW. Niestety Google nie określa jasno warunków, których spełnienie spowoduje najlepszą pozycję. Google nie chce ułatwić manipulacji wynikami wyszukiwania. W obecnych czasach i dużej konkurencji, często nie wystarcza stworzenie strony WWW, aby osiągnąć cel firmy. Pozycjonowanie strony jest środkiem który pomoże osiągnąć zamierzone efekty. W pozycjonowaniu konieczna jest cierpliwość i zdobywanie pozycji krok po kroku. Pozycjonowanie nie jest wiedzą tajemną – wysokie pozycje strony www jest efektem ciężkiej pracy przy promocji strony.

Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiednich słów kluczowych – czyli takich, które dadzą wymierny efekt, spowodują wzrost potencjalnych Klientów. Nie zamieszczamy na stronach www linków do stron innych Klientów, którzy korzystają z naszej oferty dotyczącej pozycjonowania. Agraf Agencja Reklamowa Olsztyn nie używa do pozycjonowania stron www naszych Klientów SWL’i (systemy wymiany linków). Jesteśmy zwolennikami pozycjonowania stron internetowych z godnie z tzw. White SEO.

[/column]
Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij