Warszawa na XIX Finale WOŚP

Warszawa na XIX Finale WOŚP

Warszawa na XIX Finale WOŚP

9 stycznia 2011 r.  mieszkańcy Olsztyna mieli okazję przejechać się naszą Warszawą po uliczkach Starego Miasta. Wszystko to w ramach zbiórki pieniędzy podczas XIX  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz Warszawy do dyspozycji odwiedzających starówkę był również zabytkowy motocykl Ural M-63 i Fiat 125p.  Warszawa i pozostałe pojazdy wzbudzały olbrzymie zaciekawienie wśród mieszkańców, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Przyciągnęły również uwagę przedstawicieli lokalnych mediów- telewizji, radia i prasy.

Pieniądze zebrane podczas 19. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostały na zakup nowoczesnej aparatury medycznej dla dziecięcych oddziałów nefrologicznych i urologicznych w całej Polsce.

Zobacz również

 • Rotor Rajd – czerwiec 2008

  Rotor Rajd – czerwiec 2008

  W tym roku 32 Rotor Rajd odbył się w Zalesiu koło Barczewa. Ciężko było jeździć motorem i samochodem, ale można przecież na zmianę.

 • Remont Warszawy ciąg dalszy

  Remont Warszawy ciąg dalszy

  Po 3 miesiącach “walki” nasza Warszawka Agrafka dobiega powoli końca remontu. Najpierw naprawa blacharska, potem lakierowanie prawie całego samochodu. W międzyczasie jeszcze perturbacje z jakością wykonania usługi, ale w …

 • Borne Sulinowo sierpień 2010

  Borne Sulinowo sierpień 2010

  Po raz trzeci wyruszyliśmy do Bornego Sulinowa na VII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” 2010.

 • WARSZAWKA AGRAFKA NA V OLSZTYŃSKIM ZLOCIE MIŁOŚNIKÓW POJAZDÓW PRL

  WARSZAWKA AGRAFKA NA V OLSZTYŃSKIM ZLOCIE MIŁOŚNIKÓW POJAZDÓW PRL

  To już piąty raz kiedy udział w Olsztyńskim Zlocie Miłośników Pojazdów PRL organizowanym przez Stowarzyszenie “Trabi Ekipa Warmia i Mazury”. Na Zlocie pojawiło się ponad …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij