XX finał WOŚP z Agrafem – fiat 125p Krzyśka

XX finał WOŚP z Agrafem – fiat 125p Krzyśka

XX finał WOŚP z Agrafem – fiat 125p Krzyśka

Fiat 125p, silnik oryginalny – 1500 ccm, rocznik 1980, po nowym roku kończy 32 lata. Zakupiony 4 lata temu w Bydgoszczy od pierwszego właściciela, oryginalny przebieg 65 tyś km. Fiat od kilku lat regularnie uczesniczy w zlotach organizowanych przez Stowarzyszenie FSO AUTO KLUB. Zloty mają miejsce dwa razy do roku (maj, oraz sierpień). Odbywają się one w najróżniejszych zakątkach Polski m.in Łódź, Warszawa, Toruń, Lublin, Bory Tucholskie, Mazury. Poza tym miłośnicy aut FSO 1-2 razy w roku spotykają się na moto pikniku w Warszawie na przyfabrycznym torze testowym FSO. Auto wielokrotnie występowało w roli ślubnej “limuzyny”, a także jako atrakcja wspierająca WOŚP podczas styczniowego finału w Olsztynie. Poza tym Fiat przez okres od wiosny do jesien Fiati służy jako auto do rekreacyjnych wypadów nad jezioro itp wycieczek.

Zobacz również

 • Strona www submarki Promostars- Geffer

  Strona www submarki Promostars- Geffer

  Przedstawiamy naszą stronę internetową www.geffer.net.pl . Jest to submarka Promostars, której asortyment obejmuje takie produkty jak: koszulki, polo, bluzy i polary i czapki. Wszystkie modele wchodzące w skład …

 • Remont naszej Warszawy 223

  Remont naszej Warszawy 223

  Po 4 latach intensywnej eksploatacji, przejechaniu 8 europejskich krajów, Warszawka Agrafka sterana życiem, utraciwszy nieco na swej urodzie, przygotowana czeka na remont.

 • Rotor Rajd laureatem pebiscytu “Perły w koronie”

  Rotor Rajd laureatem pebiscytu “Perły w koronie”

  Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Rajd Rotor, którego jesteśmy sponsorem znalazł się wśród dziesięciu laureatów plebiscytu “Perły w Koronie”. 

 • Kalendarz Agraf na rok 2016

  Kalendarz Agraf na rok 2016

  Inspiracją naszego kalendarza na rok 2016 były dzieła średniowiecznych i renesansowych skrybów. Tworząc kalendarz staraliśmy się ukazać panoramę XVI-wiecznego Olsztyna (prawdopodobnie nigdy taka nie powstała) …

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij