Zdjęcia z I Olsztyńskiego Zlotu Miłośników Pojazdów PRL

Zdjęcia z I Olsztyńskiego Zlotu Miłośników Pojazdów PRL

Zdjęcia z I Olsztyńskiego Zlotu Miłośników Pojazdów PRL

Za nami I Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL , którego mieliśmy przyjemność być sponsorem. Zlot  odbył się w weekend pomiędzy 17, a 19 sierpnia. Impreza rozpoczęła się w piątkowy wieczór wspólnym grillem rozpalonym na campingu Słoneczna Polana. W sobotę o godzinie 12 weterani ruszyli spod HWS Urania ulicą Piłsudskiego w kierunku rynku Starego Miasta w Olsztynie.

W zlocie wzięło udział 35 samochodów i 10 motocykli (w tym nasz Ural), wszystkie sprawne i dopieszczone przez swych właścicieli. Najliczniej reprezentowane były trabanty, lecz na Zlot zawitały również: tarpan, milicyjna nysa, syreny, duże fiaty, a nawet flagowy amerykański muscle car Ford Mustang GT . Nasza świeżo wyremontowana Warszawa prezentowała się dumnie na tle pojazdów z epoki.

W niedziele nastąpiło rozdanie nagród, podsumowanie i zakończenie zlotu. Pierwszy Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL zakończył się sukcesem i mamy nadzieję, że następne edycje będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.

Zobacz również

 • Kalendarze 2017

  Kalendarze 2017

  Sezon kalendarzowy zbliża się wielkimi krokami. Czas już pomyśleć o swoim. Dla przypomnienia publikujemy niektóre nasze realizacje z zeszłego roku.   http://www.kalendarze.olsztyn.pl/

 • Flaga OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Flaga OZZPiP region Warmińsko-Mazurski

  Wykonaliśmy flagi dla Ogólnopolskiego Związeku Zawodowych Pielęgniarek i Położnych region Warmińsko-Mazurski, format flagi 900x560mm, zadrukowane metodą sitodruku 3 kolory.

 • Etykieta WBP

  Etykieta WBP

  Etykieta na piwo Treściwe, którą zaprojektowaliśmy dla Warmińskiego Browaru Parowego. Ilustracja w stylistyce ryciny przedstawia tradycyjny browar z XIX w.

 • Remont naszej Warszawy 223

  Remont naszej Warszawy 223

  Warszawka Agrafka przechodzi gruntowny remont – obecnie na jej karoserii został położony podkład. Naszą Warszawę czekają teraz prace lakiernicze.

Kontakt

Agencja Reklamowa AGRAF

10-802 Olsztyn
ul. Sielska 14B

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

e-mail: agraf@agraf.net.pl
www: www.agraf.net.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-16.

Masz pytania?
Polecamy
Odzież reklamowa Promostars Kubki reklamowe, kubki z nadrukiem kalendarze reklamowe
Zamknij